Artykuł

Jakie korzyści z karty multilunch?

Za pośrednictwem strony kartamultilunch.pl pracodawca może zapewnić swoim pracownikom codzienny ciepły lub zimny posiłek finansowany ze środków firmy (zarówno w całości, jak i tylko w określonej części).

Ze strony pracodawcy oczekuje się jedynie dokonania rejestracji firmy na stronie, podania ilości potrzebnych kartamultilunch.pl oraz oczywiście uiszczenia należności. Pełna oferta zarówno miejsc, gdzie można zjeść, jak i rodzaju tego posiłku znajduje się na stronie. Jest ona nieustanie aktualizowana.

Pracownik otrzymuje specjalny identyfikator, na podstawie którego jest uprawniony do korzystania z usług placówek współpracujących w programie. Pracodawca z kolei otrzymuje fakturę, dzięki której odlicza sobie całkowite koszty żywienia pracowników. Punkty gastronomiczne natomiast zapewniają sobie stały przypływ klientów. Wszystkie strony są zadowolone, a zdrowa konkurencja między uczestnikami programu powoduje wzbogacenie oferty na ciekawe, zdrowe i smaczne posiłki, po zdecydowanie bardzo przystępnej cenie.