Artykuł

Zbieranie jabłek może być szybsze niż kiedykolwiek

Jak szybciej zebrać jabłka? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli sadów, którym zależy na tym, aby w znaczącym stopniu zwiększyć wydajność pracy. Zrobić to mona na różne sposoby. Jednym z nich jest wykorzystanie maszyny do zbierania jabłek.

Sposoby na zwiększenie wydajności – więcej pracowników

Najstarszym i powszechnie znanym sposobem na szybsze uporanie się z pracą jest zatrudnienie większej liczby pracowników. Ewentualnie sadownik musiałby znaleźć moce przerobowe, aby pracować więcej sam. To właśnie dlatego nowoczesne i innowacyjne maszyny, jak chociażby Grunner Aplider cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Praca ponad siły, własna czy bliskich, niewątpliwie nie jest przecież najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku wielu innych zawodów, jest to praca fizyczna, która na dłuższą metę potrafi być naprawdę męcząca i ciężka. Zatrudnianie ludzi to także problem niepewności a ta, jak wiadomo, nie pomaga w biznesie. Nie wiadomo, czy osoby zatrudnione będą pracować uczciwie, wydajnie lub czy nie zrezygnują w najmniej oczekiwanym momencie.

Czy zakupić maszynę do zbierania jabłek?

Mimo że zakup specjalistycznej maszyny jednoznacznie wiąże się z wydatkiem, to inwestycja ta może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Maszyna jest niezawodna i zawsze gotowa do pracy – nawet długich godzin. Ponadto posłuży znacznie dłużej niż zaledwie miesiąc. Jeśli nie Grunner Aplider, a więcej pracowników, to jest ciągle ten sam problem. Oczywiście nie oznacza to, że po zakupie maszyny możliwe będzie całkowite zrezygnowanie z pomocy, a co za tym idzie konieczności zatrudnienia osób trzecich. Nic bardziej mylnego. Ważne będzie tu regularne doglądanie, kontrolowanie, a nawet  stresowanie maszyny. 

Gruner Aplider jako jedna z opcji

Dlaczego warto zainwestować w kombajn do zbierania jabłek? W tym przypadku powody są bardzo mocno zróżnicowane. Na uwagę zasługują jednak trzy istotne cechy, które uwzględnili jego producenci:

  • najlepsze, sprawdzone rozwiązania,
  • innowacyjność,
  • łatwość sterowania.

To kombajn, który ułatwia pracę, a dodatkowo jest całkowicie bezproblemowy w użytkowaniu. Dzięki temu użytkowaniu możliwe jest również pełne zautomatyzowanie pracy, która dla wielu potrafi być bardzo męcząca. Zależy Ci na efektywności, maksymalnym działaniu i zwiększeniu ilości zebranych zbiorów? Wysokiej jakości maszyna do zbierania owoców okaże się najwłaściwszym wyborem. Gwarantujemy, że zakup Grunner Aplider rozwiązuje problem sezonowego zbierania jabłek raz na zawsze, pamiętając jednocześnie o tym, że zajmowanie się biznesem musi dawać zysk – co bardzo często ma związek z usprawnieniem pracy. A to bez wątpienia możliwe będzie, gdy właściciel firmy decyduje się na automatyzację pracy i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań.