Artykuł

Jakie mieszkania stawia się na Pradze Południe?

Warszawa jest największym miastem Polski. Z jej prestiżu i możliwości rozwoju przybywa tutaj mnóstwo ludzi z całego kraju, którzy podejmują w stolicy studia, szukają pracy, robią karierę w show-biznesie. Wszyscy muszą też gdzieś mieszkać, bo choć dojazd nawet w obrębie aglomeracji może być uciążliwy.

Komfortowe mieszkania przy Kamiennej

Właśnie napływ nowych mieszkańców sprawia, że Warszawa dynamicznie się rozbudowuje. W każdej dzielnicy firmy deweloperskie realizują choć kilka inwestycji. Dotyczy to zarówno Warszawy lewobrzeżnej, jak i prawobrzeżnej. Świetnym przykładem jest Praga Południe i Praga Północ, gdzie mieszkania buduje Agena Development.

Przedsięwzięcie nosi nazwę Kamienna 1, ponieważ ośmiokondygnacyjny obiekt stawiany jest właśnie przy tej ulicy. Budynek, który zostanie oddany do użytku w 2014 roku, będzie posiadać parking podziemny oraz usługowy parter. Wyżej znajdą się mieszkania o różnej powierzchni. W układzie dominują kawalerki i lokale dwupokojowe.

Kamienna 1 położona jest 200 metrów od przystanku komunikacji miejskiej przy trasie linii autobusowych (135, 169 i 199) oraz tramwajowych (3, 4 i 25). W przyszłości nieopodal będzie przebiegać druga linia metra. Dokładny opis inwestycji znajduje się na stronie dewelopera, a tę znajdziemy dzięki wyszukiwarce – po wpisaniu hasła „mieszkania praga południe”.